Elif Sönmez Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Elif Sönmez kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Elif Sönmez”den söz edeceğiz.

Elif Sönmez Kimdir?

  • Oyuncu.

20 Kasım 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Elif Sönmez, İtalyan Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini Milano Güzel Sanatlar Akademisi Heykel Bölümü’nde tamamlamıştır. Laçin Ceylan’ın tavsiyesi ile oyunculuk üzerine eğitimler alan Elif Sönmez, 2004 ile 2006 yılları arasında Yağmur Zamanı adlı dizide rol almıştır. Daha sonra 2007 ile 2008 yılları arasında da Kanal D ekranlarında yayınlanan Asi adlı dizide Melek Doğan rolünde oynamıştır. Sönmez, söz konusu bu dizide Murat Yıldırım, Tuba Büyüküstün, Çetin Tekindor gibi oyuncularla beraber rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Gizem Barlak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi Var mı?

İlk sinema filmi deneyimini 2009 yılında gösterime geren Sonsuz adlı filmde yaşayan Elif Sönmez, 2010 senesinde ise Gişe Memuru adlı filmde görev almıştır. 2010 yılında gösterime giren Kars Öyküleri adlı filmde ilk kez yönetmenlik tecrübesi yaşayan Elif Sönmez, sonrasında ise Reis, Koyu Kırmızı ve Son gibi çeşitli dizilerde de görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Sezin Bozacı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

ATV ekranlarında yayınlanan ve kadrosunda Bergüzar Korel, Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor gibi önemli isimlerin yer aldığı Karadayı adlı dizide İlknur karakterine hayat veren Elif Sönmez, bu diziyle beraber büyük bir çıkış yakalamıştır. Başarılı oyuncu 2016 senesinde Burak Gürmeriç ile dünya evine girmiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Elif Sönmez hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir ne iş yapıyor, boyu ve kilosu ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlere paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Ekin Tunçeli Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Nereli?

Elif Sönmez ile İlgili Aramalar

Google’da Elif Sönmez ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Elif Sönmez hangi dizilerde oynadı? Elif Sönmez kac yasinda? Elif Sönmez nereli? Karadayı ilknur kimdir?, Elif Sönmez eşi Burak Gürmeriç Elif Sönmez kimdir Elif Sönmez Doğduğun Ev Kaderindir Mete Horozoğlu Elif Sönmez Mete Horozoğlu Ali Horozoğlu Elif Sönmez yaş Elif Sönmez Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi