Biyografi

Ece Şahin Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ece Şahin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ece Şahin’den söz edeceğiz.

Ece Şahin Kimdir?

  • Oyuncu

2007 yılında dünyaya gelen Ece Şahin, oyuncu olarak tanınmaktadır. Oyunculuk çalışmalarına Meltem Ajans bünyesinde devam eden Ece Şahin, öncesinde Aziz adlı dizide Damal Sönmez karakterinin gençliğine hayat vermiştir. Genç oyuncu Ece Şahin, sonrasında ise Leylifer adlı dizide rol almıştır. Genç oyuncu Ece Şahin, söz konusu dizide Azra Sare Uslu, Burcu Derya, Gizem Coşkun, Özay Özgüller, Sultan Köroğlu gibi isimlerle beraber rol almıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ece Şahin, oyunculuk çalışmalarına Leylifer adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ece Şahin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Ece Şahin, erişim tarihi: 9 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi