Sedat Peker’e Küfür Eden Adamın Peker’in Adamları Tarafından Öldüresiye Dövülmesi

Sedat Peker’in vukuatlarına gün geçmiyor ki başka yerlerde rastlamayalım. Bu seferki Sedat Peker vukuatı kendisi tarafından değil adamları tarafından işlenmiş. Kendisine küfür ettiği iddia edilen bir vatandaşı, Sedat Peker’in adamları kaçırıyor ve öldüresiye dövüyorlar.

Alenen suç şebeke lideri olan ve her geçen gün başka bir skandalla karşımıza çıkan Sedat Peker’in son vukuatı, diğerleri kadar yüz kızartıcı değil. Yetindiğimiz nokta ise büyük ihtimalle masum olan bir vatandaşın gayri insani bir şekilde dövülmesi. Üstelik adamın yanında başka birileri de yok. Tek başına bir adamı bu kadar dövmek, Sedat Peker’in sıklıkla sözünü ettiği delikanlılık ve adamlığın neresine sığıyor?

İlginizi Çekebilir:  Öldürülen Saadet Partili Görevlilere Hakaret Eden Murat Pomay Kimdir? Nereli? Neden Gündem Oldu?

Üstelik sosyal medyada yayınlanan videoyu Sedat Peker Retweet etmiş. Bu adam tamamen çürümüş bir insan. Her yönden çürümüş bir kişilik.

Her türlü desteği gerek halktan gerek milliyetçi cepheden gerekse iktidardan bulan Sedat Peker’in bu son ne de ilk skandalı. Hatırlayalım geçtiğimiz günlerde Oğuz Bulut skandalının ardından yaptığı açıklamalarla gündeme gelmiş. Aksini iddia ettiği Oğuz Bulut ile ilişkisi ortaya çıkınca da suçu FETÖ’ye yıkmakla yetinmişti.

İlginizi Çekebilir:  Maske Cezası Ödenmezse Ne Olur?

Her tarafından acizlik akan bu insanı aslında bu yerlere getiren de yine aziz halkımız. Bu kadar arkasında durulmasaydı, bu kadar desteklenmeseydi bu adam bu kadar yüz bulabilir miydi? Üçüncü sınıf milliyetçi Sedat Peker’in yakın zamanda Türk siyasi ve sosyal hayatından tamamen çekilmesi dileğiyle.

İlginizi Çekebilir:  Kerep Kahramantekin Kimdir? Neden Gündem Oldu?

 

İlgili haberin linki aşağıdaki gibidir;

https://www.sondakikaturk.com.tr/m/sedat-peker-e-hakaret-eden-sahsi-kacirip-olduresiye-dovup-sosyal-medyada-yayinladilar-video,3273.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara