Ekonomi

Şekerbank Aktivasyon Nasıl Yapılır?

Şekerbank, uzun yıllardır banka sektöründe hizmet veren kuruluşlardan bir tanesidir. Bünyesinde olan her hizmeti müşterilerine eksiksiz sunmaya çalışan banka, mobil üzerinden de destek sunmaktadır. Özellikle mobilden bağlantı sağlamaya çalışan çok kullanıcı olduğu gibi sorunlarda yaşanabilmektedir. Bu sorunlardan bir tanesi olan ‘’Şekerbank Aktivasyon Nasıl Yapılır’’ bazen aklımızı karıştırabiliyor. O yüzden bugünkü yazımızda bu soruyu ele alarak detaylı anlatacağız.

Şekerbank aktivasyon yapma oldukça kolay ve pratik bir işlemdir. Mobil cihazınız üzerinden yapabileceğiniz bu işlemleri belirli adımları izleyerek tamamlayabilirsiniz. Bunun için alt kısımda bulunan maddeleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • Şekerbank uygulamasını Android ve iOS mobil cihazlarımızda bulunan uygulama mağazalarından indiriyoruz.
  • Uygulama kurulduktan sonra internet şubesini aktif edip, ‘’Mobil Şube Aktivasyon’’ ekranını gelmesini bekliyoruz.
  • Bu adım içerisinde ekranda karşımıza gelen 20 haneli aktivasyon kodunu sırasıyla yazıyoruz.
  • Ardından kayıtlı olan 10 haneli seri numarasıyla giriş yapabilir, uygulamanın olduğu bölüme girebiliriz.
  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra 6 haneli güvenli giriş PIN işlemini yaparak ‘’Şekerbank Aktivasyon’’ işlemini tamamlıyoruz.

Bahsettiğimiz adımlarla birlikte uygulamaya giriş yapabilir, internet bankacılığı üzerinden bütün işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer ki kayıt olma sırasında hatalar aldıysanız ve uygulama hata veriyorsa müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilir, yardım isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds