Biyografi

Umut Gezer Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Umut Gezer kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Umut Gezer’den söz edeceğiz.

Umut Gezer Kimdir?

  • Oyuncu.

2001 yılında Çanakkale’de dünyaya gelen Umut Gezer, çocukluk ve gençliğini Kırklareli’nde geçirmiştir. Lisans eğitimine Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde devam eden Umut Gezer, ilk olarak Yalı Çapkını adlı dizide oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Oyunculuk eğitimlerini Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tamamlayan Umut Gezer, aynı zamanda Fransızca ve İngilizce bilmektedir. Umut Gezer aynı zamanda binicilikle de ilgilenmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Umut Gezer 1.90 m boyundadır ve 87 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Umut Gezer, oyunculuk çalışmalarına Yalı Çapkını adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Umut Gezer hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Umut Gezer, erişim tarihi: 10 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds