Şeniz Kurultay Gürakan Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Şeniz Kurultay Gürakan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Şeniz Kurultay’dan söz edeceğiz.

Şeniz Kurultay Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Ece Targıt Günşiray Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Ne İş Yapıyor?

9 Şubat 1977 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Şeniz Kurultay, TED Ankara Koleji’ni tamamladıktan sonra lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi ve SAKM’de tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Şeniz Kurultay, ilk olarak 2005 yılında oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Şeniz Kurultay Sadri Alışık Tiyatrosu’nda oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Şeniz Kurultay, ayrıca 2016’da ”Sen Benim Her Şeyimsin” adlı filmde rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  İrem Tuncer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Şeniz Kurultay ile İlgili Aramalar

Google’da Şeniz Kurultay ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; şeniz kurultay gürakan aslen nereli, şeniz kurultay gürakan kimdir nerelidir, şeniz kurultay gürakan boyu kaç, şeniz kurultay gürakan kilosu, şeniz kurultay gürakan evli mi, şeniz kurultay gürakan eşi kim, şeniz kurultay gürakan instagram hesabı, şeniz kurultay gürakan hangi dizilerde oynadı

İlginizi Çekebilir:  Kimya Gökçe Aytaç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara