Çiçek Dilligil Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Çiçek Dilligil kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Çiçek Dilligil’den söz edeceğiz.

Çiçek Dilligil Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Lütfiye Çiçek Dilligil’dir. 5 Haziran 1969 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Çiçek Dilligil, Avni ve Belkıs Dilligil çiftinin kızı olan Çiçek Dilligil’in Erhan ve Rahmi adında da kardeşleri vardır. Başarılı oyuncu Çiçek Dilligil, Bora Öztoprak ile evlidir. Lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi’nde tamamlayan Çiçek Dilligil, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tövbeler Olsun adlı dizide rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Neslihan Arslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Çiçek Dilligil 1.61 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Çiçek Dilligil, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Çiçek Dilligil hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Ecem Akbin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Çiçek Dilligil ile İlgili Aramalar

Google’da Çiçek Dilligil ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Çiçek Dilligil kaç doğumlu? Çiçek Dilligil kaç kilo verdi? Çiçek Dilligil aslen nereli? Çiçek Dilligil in annesi kim?, Belkıs Dilligil Bora Öztoprak Erhan Dilligil Avni Dilligil Çiçek Dilligil oğlu Çiçek Dilligil annesi Şebnem Dilligil Çiçek Dilligil akrabamı Bora Öztoprak Ardahan Öztoprak

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Eda Aslankoç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara