Esra Şengünalp Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Esra Şengünalp kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Esra Şengünalp’ten söz edeceğiz.

Esra Şengünalp Kimdir?

  • Oyuncu.

1989 yılında Bursa’da dünyaya gelen Esra Şengünalp, lisans eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde görev alan Esra Şengünalp, aktif olarak tiyatroculuk da yapmaktadır. Sırlar Dünyası, Kader Çizgisi, Şubat Soğuğu, Ana Yüreği ve İnsan Aldandı gibi çeşitli projelerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Esra Şengünalp, 2016 yılında Mutluhan Yıldız ile evlenmiştir. Esra Şengülap ayrıca 2022 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan ”Hayat Bugün” adlı dizide oynamıştır.

Esra Şengünalp ile İlgili Aramalar

Google’da Esra Şengünalp ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Esra Şengünalp hangi dizilerde oynadı, Esra Şengünalp instagram hesabı, Esra Şengünalp boyu kaç, Esra Şengünalp kilosu kaç, Esra Şengünalp kimdir nerelidir, Esra Şengünalp kim nereli, Esra Şengünalp eşi kim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle