Sera Arıman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Sera Arıman kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sera Arıman’dan söz edeceğiz.

Sera Arıman Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Dov Moran Kimdir?

4 Şubat 1992 tarihinde dünyaya gelen Sera Arıman, lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İletişim ve Tasarım Bölümü’nde tamamlamıştır. Kanatsız Kuşlar adlı dizide Asya rolünde oynayan Sera Arıman, bu dizi sayesinde geniş kitleler tarafından tanınmaya başlanmıştı. Başarılı oyuncu Sera Arıman, Denizhan Haznedar ile nişanlanmıştır. Çift ilerleyen süreçte evlenmeyi düşünüyor.

İlginizi Çekebilir:  Yıldız Ustabaş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Boyu Kilosu

  • Başarılı oyuncu Sera Arıman 168 cm boyunda ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sera Arıman ile ilgili olarak merak edilen aslen nereli, annesi babası kimdir, gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Sera Arıman ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Erdoğan’ın Dünürü Dünün Taksicisi Bugünün Armatörü Osman Ketenci Kimdir?

Google’da Sera Arıman ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; sera arıman kimdir nerelidir, sera arıman kaç yaşında, sera arıman boyu kaç, sera arıman instagram hesabı, sera arıman sevgilisi var mı, sera arıman doğum tarihi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara