Biyografi

Serdar Özönalan Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri?

Serdar Özönalan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımıza çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı senaristlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Serdar Özönalan’dan söz edeceğiz.

Serdar Özönalan Kimdir?

  • Senarist.

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin senaristliğini Emre Konuk ile beraber yapmıştır. TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve başrollerde Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe ve Yetkin Dikinciler gibi isimlerin yer aldığı Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı adlı dizinin senaristliğini ise Hasan Erimez ile beraber üstlenmiştir. Başarılı senarist Serdar Özönalan, Diriliş Ertuğrul dizisinin de senaristliğini yapmış ve bu sayede büyük bir ün kazanmıştır.

Senaristliğini Yaptığı Diziler

  • Nizamı Alem (TV Dizisi 2021)
  • Kuşlarla Yolculuk (Hasan Erimez ile, TV Dizisi 2020)
  • Uyanış: Büyük Selçuklu (TV Dizisi 2020)
  • Diriliş: Ertuğrul (TV Dizisi 2018 – 2019)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Serdar Özönalan, senarist olarak çeşitli projelerde de görev almaya devam etmektedir. Başarılı senarist Serdar Özönalan hakkında merak edilen doğum tarihi, boyu kilosu, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi