Biyografi

Serdar Uzuntaş Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Serdar Uzuntaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı tasarımcıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Serdar Uzuntaş’tan söz edeceğiz.

Serdar Uzuntaş Kimdir?

  • Tasarımcı.

1975 yılında İzmir’de dünyaya gelen Serdar Uzuntaş, tasarımcı olarak bilinmektedir. Eğitimlerini Central Saint Martins’te alan Serdar Uzuntaş, 2011’de Londra Moda Haftası’nda kendi koleksiyonunu sunmuştur. 2006 yılında Londra’ya taşınan Serdar Uzuntaş, burada çeşitli şirketlerle çalışma fırsatı bulmuş; erkek giyim alanındaki tasarımları ile dikkat çekmiştir. Başarılı tasarımcı Serdar Uzuntaş, ayrıca ”Doya Doya Moda” isimli programda jüri olarak yer almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Serdar Uzuntaş 1.80 m boyundadır ve 70 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Serdar Uzuntaş, yaptığı tasarımları, kıyafetleri ve projeleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Başarılı tasarımcı Serdar Uzuntaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Serdar Uzuntaş, erişim tarihi: 2 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.