Şeref Sözü Oyuncusu Begüm Alınca Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Şeref Sözü isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Begüm ALınca kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Begüm Alınca’dan söz edeceğiz.

Begüm Alınca Kimdir?

  • Oyuncu
İlginizi Çekebilir:  Burçin Özevin Parasayar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir?

1990 senesinde dünyaya gelen Begüm Alınca Bursa’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana-Sanat Dalı’nda tamamlamıştır. Öte yandan 2007 ile 2008 seneleri arasında Bursa Devlet Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi almış, Bursa Büyükşehir Konservatuvarı bünyesinde Türk Sanat Müziği eğitimini tamamlamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Nur Viral Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) VE Bursa Devlet Tiyatrosu bünyesinde oyunculuk da yapan güzel oyuncu Begüm Alınca 2016 yılında İğne Deliği isimli bir kısa filmde yer almış, bu projenin sonunda da 13. Marmara İletişim Kısa Film Yarışması’nda Jüri Özel Ödülü’ne layık görülmüştür.

İlginizi Çekebilir:  Turgut Tunçalp Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

2013 senesinden beri drama ve tiyatro eğitmenliği alanlarında çalışmalarına devam eden Begüm Alınca, Eylül 2020’de Show TV’de yayınlanacak Şeref Sözü isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Bu dizide Sude Zülal Güler ve Tolga Sayışman ile beraber rol alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara