Pınar Tuncegil Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?Oynadığı Diziler?

Pınar Tuncegil kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Pınar Tuncegil’den söz edeceğiz.

Pınar Tuncegil Kimdir?

  • Oyuncu.

10 Mart 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Pınar Tuncegil, lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Rezzan Çankır Cast Ajansına kaydolan Pınar Tuncegil, bu ajans bünyesinde çeşitli dizilerde görev almıştır. Ayrıca Bir Aile Hikayesi adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Medcezir adlı dizide oynadığı rolle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Pınar Tuncegil, meslektaşı Alper Saldıran ile evlenmiş ancak 2019 yılında anlaşmalı olarak boşanmışlardır. Bir süre oyunculuğa ara veren Tuncegil, şimdilerde ise el işine merak sarmıştır. Öte yandan şu anda Gökçer Genç ile sevgilidir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Pınar Tuncegil 1.64 cm boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Pınar Tuncegil, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Pınar Tuncegil hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Pınar Tuncegil ile İlgili Aramalar

Google’da Pınar Tuncegil ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Pınar Tuncegil sevgilisi Büşra Ayaydın Pınar Tuncegil oynadığı diziler Pınar Tuncegil yaş Pınar Tuncegil Medcezir Pınar Tuncegil neden boşandı Pınar Tuncegil Instagram Esra Ruşan, pınar tuncegil boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting