Biyografi

Serkan Fıçıcı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Serkan Fıçıcı kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Serkan Fıçıcı’dan söz edeceğiz.

Serkan Fıçıcı Kimdir?

  • Gazeteci.

24 Mayıs 1975’te Adapazarı’nda dünyaya gelen Serkan Fıçıcı, ilkokul eğitimini Adapazarı Ahmet Akkoç İlkokulu’nda tamamlamıştır. Gazetecilik kariyerine 1996 yılında Kanal 7’de başlayan Serkan Fıçıcı, bu kanal bünyesinde muhabir, editör, program sunucusu ve editör olarak görev yaptıktan sonra 2006’da Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde basın danışmanı olarak çalışmaya başlamış ve bu görevini 2 yıl boyunca sürdürmüştür. 2008’de 24 TV’de çalışmaya başlayan Serkan Fıçıcı, bu kanal bünyesinde 1 yıl süreyle editörlük yapmıştır. Ardından Akif Beki’nin genel yayın yönetmenliğine atanmasının ardından haber koordinatörlüğü görevini üstlenmiş ve 24 haber merkezini yönetmiştir. Serkan Fıçıcı ayrıca Kadir Topbaş’ın da basın danışmanlığını yapmıştır.

Twitter ve Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan gazeteci Serkan Fıçıcı, kariyerine Akşam gazetesinde köşe yazarı olarak devam etmektedir. Gazeteci Serkan Fıçıcı hakkında merak edilen annesi babası kimdir, evli mi eşi kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • odatv4.com, haber: Topbaş’ın 15 Temmuz’da görevden aldığı isim yandaş medyaya yazar oldu, erişim tarihi: 22 Mayıs 2022
  • aksam.com.tr, (yazar: Serkan Fıçıcı), erişim tarihi: 22 Mayıs 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds