Biyografi

Serkan Kafkas Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Serkan Kafkas kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Serkan Kafkas’tan söz edeceğiz.

Serkan Kafkas Kimdir?

  • Gazeteci.

1990 Çorum doğumludur. Lisans eğitimini Ankara’da Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun olmuştur. İlk olarak bir bankada müşteri temsilcisi olarak çalışan Serkan Kafkas, sonrasında medya sektörüne atılmış ve 2019 yılında Ajans Muhbir adlı sosyal medya sayfasının kurucusudur. Daha sonrasında Süha Çardaklı ile beraber sayfayı geniş kitlelere duyurmuşlardır. Ajans Muhbir’in kurucuları Serkan Kafkas ve Süha Çardaklı, sayfanın siyasi içerikli paylaşımları nedeniyle önce gözaltına alınmış daha sonra da tutuklanmıştır. Süha Çardaklı 106, Serkan Kafkas 77 gün tutuklu kalmıştır. Bahar Kafkas ile evlidir. Metal ve motor tutkunudur. Fenerbahçelidir. Askerlik vazifesini 2017 yılında Hatay’da yapmıştır.

Fixir Creative isimli bir şirketin de kurucu ortağı olan Serkan Kafkas, sosyal medya hesaplarından şahsi olarak paylaşımlarda da bulunmaktadır. Serkan Kafkas hakkında merak edilen kaç yaşında, annesi babası kimdir, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, Serkan Kafkas, erişim tarihi: 10 Ocak 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.