Biyografi

Süha Çardaklı Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

Süha Çardaklı kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Süha Çardaklı’dan söz edeceğiz.

Süha Çardaklı Kimdir?

  • Gazeteci.

Lisans eğitimini 2013 yılında İstanbul Üniversitesi iletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlamıştır. Sonrasında çeşitli kurumlarda çalışan Süha Çardaklı, ayrıca Yeni Çağ Gazetesinde haber editörü ve haber müdürü olarak 3 yıla yakın görev yapmıştır. Süha Çardaklı daha sonra Twitter üzerinden paylaşım yapan Ajans Muhbir adlı sayfanın yöneticiliğini yaptı. İsmi, tutuklanması ve cezaevine gönderilmesi nedeniyle gündemde yer almıştı. Geçtiğimiz günlerde Süha Çardaklı ve Ajans Muhbir’in diğer yöneticisi Serkan Kafkas’la ilgili tahliye kararına yapılan itiraz reddedildi.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Süha Çardaklı, gazetecilik çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Gazeteci ve sosyal medya yöneticisi Süha Çardaklı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • cumhuriyet.com.tr, Süha Çardaklı, erişim tarihi: 10 Ocak 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds