Serli Alyanakyan Kimdir? Nereli ve Kaç YAşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Serli Alyanakyan kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, evli mi bekar mı, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Serli Alyanakyan’dan söz edeceğiz.

Serli Alyanakyan Kimdir?

  • Oyuncu.

12 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Serli Alyanakyan, oyunculuk eğitimlerini Can Gürzap Diyalog Anlatım İletişim ve 35,5 Altan Gördüm’de almıştır. Bugüne kadar Söz, İstanbullu Gelin, Kız Babası, Yasak Elma, Savaşçı gibi çeşitli dizilerde görev yapan Serli Alyanakyan, oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Hangi Dizilerde Oynadı?

Söz
Kalp Atışı
Siyah Beyaz Aşk
Bizim Hikaye
Kızım
İstanbullu Gelin
Kız Babası
Bir Aile Hikayesi
Yasak Elma
Mucize Doktor
Aşk Ağlatır
Afili Aşk
Savaşçı
Tutunamayanlar

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Serli Alyanakyan hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç, sevgilisi kim, annesi babası kardeşleri kim ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Serli Alyanakyan ile İlgili Aramalar

Google’da Serli Alyanakyan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; serli alyanakyan aslen nereli, serli alyanakyan kimdir nerelidir, serli alyanakyan nerelidir, serli alyanakyan boyu kaç, serli alyanakyan sevgilisi kim, serli alyanakyan hangi dizilerde oynadı, serli alyanakyan instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.