Tiktok Fenomeni Buğra Pekli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Tiktok fenomeni Buğra Pekli kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Buğra Pekli’den söz edeceğiz.

Buğra Pekli Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

30 Ağustos 2004 tarihinde dünyaya gelen Buğra Pekli, özellikle Tiktok üzerinde çektiği videoları ile popüler olmuştur. 16 yaşında olan Buğra Pekli, 1.75 boyundadır ve 60 kilodur. Başak burcu olan Buğra Pekli, sosyal medyanın şimdiden en popüler isimleri arasında yer almaktadır. Kahverengi gözlüdür.

İlginizi Çekebilir:  Killa Hakan Kimdir? Aslen Nerelidir? Kaç Yaşında ve Ne İş Yapıyor?

Oynadığı Projeler

  • 4N1K SINEMA FILMI (2020)
  • KLIP (2020)

Boyu & Kilosu & Burcu

Buğra Pekli ile ilgili olarak en çok merak edilen en önemli sorulardan biri de boyu ve kilosudur. Pekli, 1.75 boyundadır ve 60 kilodur. Ayrıca Başak burcudur. Öte yandan Buğra Pekli’nin sevgilisi yoktur.

İlginizi Çekebilir:  Hasan Basri Yalçın Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Kaç Yaşında?

Buğra Pekli ile ilgili olarak en çok merak edilen en önemli sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Buğra Pekli, yukarıda da belirttiğimiz gibi 30 Ağustos 2004 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 16 yaşındadır. Nereli olduğu ve nerede yaşadığı bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir:  Yağızcan Konyalı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Buğra Pekli ile İlgili Aramalar

Buğra Pekli ile ilgili olarak Google’da arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Buğra Pekli discord. Buğra pekli YouTube Buğra pekli tik tok Buğra pekli tik tok kaç yaşında Buğra Pekli nereli Buğra Pekli nerede yaşıyor Buğra pekli 4N1K Buğra Pekli yaşı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi