Sevtap Özaltun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Dizilerde Oynadı? Sevgilisi? Boyu?

Sevtap Özaltun kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sevtap Özaltun’dan söz edeceğiz.

Sevtap Özaltun Kimdir?

  • Oyuncu

12 Eylül 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Sevtap Özaltun, Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Başarılı oyuncu ilk oyunculuk deneyimlerini ise reklam filmlerinde yaşamıştır. Yapıkredi, Turkcell, Bebelac gibi reklamlarda oynayan Sevtap Özaltun, asıl ününü ise Engin Akyürek ve Beren Saat’in paylaştığı Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde Asude/Hacer Ovacıklı karakteri ile yakalamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Begüm Şanlı Uzunca Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu? Kilosu?

Sevtap Özaltun Hangi Dizilerde Oynadı?

  • Çarpışma – Aslı Adalı
  • Kimse Bilmez – Özlem
  • Sevda Kuşun Kanadında – Tümay Erbay
  • Canım Ailem – Ahsen
  • Fatmagül’ün Suçu Ne? – Asude -Hacer Ovacıklı
  • A.Ş.K. – Ece
  • Ulan İstanbul – Derya
  • Yağmur: Kıyamet Çiçeği -Seher

Kaç Yaşında?

Sevtap Özaltun ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Başarılı oyuncu Sevtap Özaltun, yukarıda da belirttiğimiz gibi 12 Eylül 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani Sevtap Özaltun şu anda 36 yaşındadır.

İlginizi Çekebilir:  Özlem Soybir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Aslen Nereli?

Öte yandan Sevtap Özaltun ile ilgili olarak merak konusu olan bir diğer başlık ise aslen nereli olduğudur. Sevtap Özaltun, İstanbul’da dünyaya gelmiştir ancak aslen Artvinlidir.

Sevgilisi Kim?

Sevtap Özaltun ile ilgili olarak merak edilen en önemli sorulardan biri de sevgilisinin olup olmadığıdır. 1984 doğumlu başarılı oyuncunun sevgilisi ve eşi yoktur. Gerek sosyal medya hesabından gerekse magazine yansıyan bilgilerden anlaşıldığı üzere sevgilisi ve eşi bulunmamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Ekin Dörtkol Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram üzerinde de paylaşımlar yapan Sevtap Özaltun’un bu platform üzerinde 160 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Kendisi hakkında merak edilen annesi, babası, kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Sevtap Özaltun ile İlgili Aramalar

Google’da Sevtap Özaltun ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sevtap Özaltun eşi Sevtap Özaltun Instagram Sevtap Özaltun Dizileri Sevtap Özaltun filmler ve tv şovları Sevtap Özaltun yaş Sevtap Özaltun boyu Sevtap özaltun ekşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara