Biyografi

Tiktok Fenomeni Burak Bayhan (Burakbyx) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomenlerinden Burak Bayhan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Burakbyx” olarak bilinen Burak Bayhan’dan söz edeceğiz. 

Burak Bayhan Kimdir? 

Özellikle Tiktok ve YouTube üzerinde oldukça popüler olan ve arkadaş çevresi ile bilinen simalar arasında yer alan Burak Bayhan, Tiktok’ta 180 binden fazla kişi tarafından takip ediliyor. Öte yandan Instagram ve YouTube’da da yayın yapmaya başlayan Burak Bayhan’ın bu kanallar üzerinde de ciddi takipçisi bulunuyor. Daha önce sizlere Tiktok üzerinde büyük bir hayran kitlesine ulaşan diğer fenomenler hakkında merak edilen bazı sorulardan ve bu soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise Burak Bayhan hakkında merak edilen bazı sorulardan başlıklar halinde söz edeceğiz. 

Kaç Yaşında? 

Kendisi hakkında en çok merak edilen soruların başında kaç yaşında olduğu sorusu yer alıyor. Sosyal medyanın ünlü fenomenleri arasında yer alan Burak Bayhan 19 yaşında. 

Nereli? 

Gerek şivesi gerekse aksanı ile hakkında merak edilen sorular arasında “nereli” olduğu da önemli bir yer tutuyor. Gelelim bu sorunun cevabına. 19 yaşındaki fenomen aslen Diyarbakırlı ama İstanbul’da ikamet ediyor. 

Sosyal medyada fenomen olmasında yakın çevresinin de etkisi olan Burak Bayhan, Samet Topçu olarak bilinen sametizs, Emir Sarıca ve Rüzgar ile oldukça samimi arkadaşlar. Kendisini tanıttığı bir YouTube videosunda söz konusu bu kişiler ile beraber yayın yapmıştır. Bu videoda ayrıca berkenizm adlı Tiktok fenomeni ile neden kavga ettiklerini ve neden aralarının bu tayfa ile bozuk olduğunu açıklamıştır. 

Bu yazıda kısaca Burak Bayhan hakkında merak edilen bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmaya çalıştık. Hakkında merak edilen ancak cevabı bulunamayan ne iş yapıyor, kaç kardeş, sevgilisi var mı, burcu ne gibi soruların cevaplarını da en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Şimdilik bu kadar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds