Biyografi

Şevval Aldırmaz Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Şevval Aldırmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Şevval Aldırmaz’dan söz edeceğiz.

Şevval Aldırmaz Kimdir?

  • Oyuncu.

2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Şevval Aldırmaz, oyunculuk eğitimlerini Neslihan Yeldan ve Hilal Saral’dan almıştır. Şevval Aldırmaz, lisans eğitimine ise Koç Üniversitesi Medya ve Sanat Dersleri Bölümü’nde devam etmektedir. Sunuculuk üzerine de eğitimler alan Şevval Aldırmaz, iyi derece İngilizce bilmektedir. Bu zamana kadar çeşitli projelerde rol alan Şevval Aldırmaz, aynı zamanda Duy Beni adlı dizide Çişem karakterine hayat vermiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Şevval Aldırmaz, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Şevval Aldırmaz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Şevval Aldırmaz, erişim tarihi: 24 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.