Instagram Fenomeni Gamze Ekşi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi Var mı?

Gamze Ekşi kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarında binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gamze Ekşi’den söz edeceğiz.

Gamze Ekşi Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

28 Eylül 1995 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Gamze Ekşi, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Büşra adında 1996 doğumlu bir kız kardeşi vardır. Ayrıca 4 yaşında babasını kaybetmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Kimbureyhan (Reyhan Taghan) Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Şarkıları? Sevgilisi Kim? Boyu?

YouTube hesabında kıyafet, cilt bakımı, güzellik, gündelik yaşam, makyaj ve moda üzerine videolar çekmektedir. Pilates ile yakından ilgilenen Gamze Ekşi, yemeğe de ilgili olduğunu, yemek yapmayı çok sevdiğini, en sevdiği sanatçının Beyonce olduğunu, müzik dinlemeyi de çok sevdiğini dile getirmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Instagram ve YouTube Fenomeni Elif Uluğ Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan 25 yaşındaki Gamze Ekşi’nin bu platform üzerinde 50 binden fazla takipçisi vardır. Gamze Ekşi hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç, annesi babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Fatih Serbest Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Gamze Ekşi ile İlgili Aramalar

Google’da Gamze Ekşi ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; gamze ekşi kaç yaşında, gamze ekşi aslen nereli, gamze ekşi instagram, gamze ekşi doğum tarihi, gamze ekşi kimdir nerelidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce