Sezgin Uzunbekiroğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Sezgin Uzunbekiroğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sezgin Uzunbekiroğlu’ndan söz edeceğiz.

Sezgin Uzunbekiroğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

21 Temmuz 1985 tarihinde dünyaya gelen Sezgin Uzunbekiroğlu, oyuncu olarak tanınmakta ve bilinmektedir. Oyunculuk eğitimlerini yurt dışında tamamlayan Sezgin Uzunbekiroğlu, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol almıştır. Başarılı oyuncu Sezgin Uzunbekiroğlu ayrıca Aspe, De Ridder, De Bunker, Söz, Mehmetçik Kutülamare, Babam gibi projelerde de rol almıştır. Sezgin Uzunbekiroğlu Kaçış adlı dizide de rol almıştır. Uzunbekiroğlu, kendisi gibi oyuncu olan Adem Yılmaz ile evlidir.

Sezgin Uzunbekiroğlu

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sezgin Uzunbekiroğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sezgin Uzunbekiroğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting