Biyografi

Sıla Saraç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Sıla Saraç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sıla Saraç’tan söz edeceğiz.

Sıla Saraç Kimdir?

  • Oyuncu.

1994 yılında Ankara’da dünyaya gelen Sıla Saraç, lisans eğitimini Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Beslenme Uzmanlığı Bölümü’nde tamamlamıştır. Sıla Saraç, ayrıca TRT’deki ”Zinde Kal” programıyla tanınmıştır. İtalyanca, Almanca ve İngilizce bilen Sıla Saraç, oyunculuk eğitimlerini ise ”Yetenek Evi Oyunculuk Atölyesi”nde tamamlamıştır. Oyunculuk çalışmalarına Maydonoz Ajans bünyesinde devam eden Sıla Saraç, bu zamana kadar çeşitli projelerde rol almıştır.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Yazgı (TV Dizisi 2022)
  • Beni Affet (Zeynep Akyürek Kayacan, TV Dizisi 2016-2018)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sıla Saraç, oyunculuk çalışmalarına 2022 yılında Yazgı adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sıla Saraç hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Sıla Saraç, erişim tarihi: 29 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.