Biyografi

Semra Demircioğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi?

Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü’nden 2014 yılında mezun olduktan sonra, yine Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini 2017 yılında tamamlamıştır. Aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi’nde de yüksek lisans eğitimi almıştır. Bunun ardından Medipol Üniversitesi’nde Finans ve Bankacılık Bölümü’nde Doktora eğitimine başlamıştır.

Birçok özel kurum ve devlet kuruluşunda çalışan tecrübeli ekonomist, A-para kanalında Perspektif adlı programın da sunuculuğunu yürütmüştür. Bunun yanı sıra birçok televizyon kanalında yorumcu olarak yer almıştır. Semra Demircioğlu TURK Finansman A.Ş. Genel Müdürü olarak da görev yapmıştır.

Semra Demircioğlu Instagram hesabı üzerinden de (@semra_dmrcglu) aktif olarak paylaşım yapmaya devam etmektedir. Hakkında yaşı, memleketi, evli mi? gibi soruların cevabına ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Merak ettiğiniz soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds