TRT Muhabiri Deniz Aslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

TRT muhabiri Deniz Aslan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Deniz Aslan’dan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Şükran Kaymak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Deniz Aslan Kimdir?

  • Muhabir.

1991 yılında Ankara’da dünyaya gelen Deniz Aslan lise eğitimini Ankara Ayrancı Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Deniz Aslan, lisans eğitimine ise 2010 yılında Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde başlamış ve bölüm birincisi ve fakülte ikincisi olarak mezun olmuştur. Aslan, üniversitenin 3. sınıfını Polonya’da Lodz Üniversitesi’nde Erasmus Değişim Programı ile okumuştur. Deniz Aslan, 2014 yılında Milliyet gazetesinde stajyer muhabir olarak çalışmaya başlamış ve daha sonra TRT’ye transfer olmuştur. Aslan, Kasım 2016’dan beri TRT’de muhabir olarak çalışmaya devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Ali Süreyya Tuncer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Deniz Aslan, şu anda yaşamına Ankara’da devam etmektedir. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Deniz Aslan hakkında merak edilen boyu kaç, sevgilisi, eşi var mı, gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara