Biyografi

Sina Özer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Sina Özer kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Sina Özer’den söz edeceğiz.

Sina Özer Kimdir?

  • Oyuncu.

24 Ağustos 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Sina Özer, lisans eğitimini ise İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü’nde tamamlamıştır. Oyunculuk üzerine eğitimler alan Sina Özer, özellikle Nejat Uygur ile çektiği videolarla dikkatleri üzerine çekmiştir. 2014 senesinde ise Gurbette Aşk adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Ardından da 4N1K sinema filminde rol almıştır. Başarılı oyuncu Sina Özer, FOX TV ekranlarında yayınlanan söz konusu dizide Gökhan rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Sina Özer 1.70 m boyundadır ve 70 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sina Özer, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sina Özer hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Sina Özer ile İlgili Aramalar

Google’da Sina Özer ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.