Biyografi

Şırdancı Mehmet Sur Kimdir? Nerelidir?

Günümüz Dünyası’nda gerek tv ekranlarında gerek ise farklı platformlarda yarışmalar düzenlenmekte ve birçok insan farklı farklıyetenekleri yada bilgileri ile ün kazanmaktadırlar. Ünlüler Dünyasına bir yeni isimde ekranlarda yayınlanmış olanMasterchef programı ile olmuştu. Yarışma sonrasında adından en çok söz ettiren isimlerden birisi de Şırdancı Eşo olaraktabilinen Mehmet Sur olmuştu. Sur’un Hayatı, asıl mesleği, eşi ve çocukları ise birçok insan açısından merak konusu olmuştu. Yarışma boyunca sempatik tavırları ve ilginç hareketleri ile kısa sürede sevgi kazanan Mehmet Sur aslen Adanalı ve 39 yaşındadır. Kendisini her şeyin ustasıyım dese de asıl ustalık alanı şırdan ve kebaplardır.

Masterchef yarışması döneminde arkadaşlarının ‘tatlı baş belası’ olan Mehmet Sur aslen Adanalı ve şırdan ustasıdır.İstanbul’da yaşayan Masterchef Mehmet Sur 39 yaşında ve  sevecen tavırları, babacan halleri ile kendini sevdiren yarışmacı Mehmet Sur’u yakından tanımak isteyenler için özel hayatı ile ilgili bilgileri sizler için derlendi.

MASTERCHEF MEHMET KİMDİR?

 Oldukça sevecen olan Mehmet yapmış olduğu şakalar ve sergilediği komik şakalar ile kendisini ilk bölümlerde tanıtmayı başarmıştı.

Mehmet Sur’un eşi ve çocukları

Küçük yaşlardan itibaren mutfak hayatı ile iç içe olan yarışmacı özellikle İstanbul’da yer alan hotel ve restorantlarda komilik yaparak mesleğe başlamıştır. Et konularında uzman olan yarışmacı ilerleyen zamanlarda mutfak şefliğine kadar kariyerini yükseltmiştir.

İşletme durumu açısından oldukça başarılı bir işletmesi bulunan yarışmacı Masterchefkırmızı takımda yer almaktaydı. Maddi sıkıntısı olmayan yarışmacı sadece Türkiye’nin Master Chef’i olmak için yarışmaya katılımını gerçekleştirmişti.

Aynı zamanda instagram fenomeni olan Mehmet Sur şırdan ustasıdır. Şırdancı Mehmet adında instagram hesabı olan Mehmet Sur’un takipçi sayısı her geçen gün artmakta ve ilgi görmektedir. Kendisini etin uzmanı olarak tanıtan Masterchef Mehmet Sur’un şırdanlarıyiyenlere damak şöleni yaşatmaktadır.

GARİP OLMASA DA PARALI

Herkesin gariban bir insan olarak sandığı Mehmet Sur’un İstanbul Fatih’te büyük bir ocakbaşı restorantı bulunmaktadır.

Yine İstanbul’da bir sakatat dükkanına da sahip olan Mehmet Sur, Masterchef’e katıldıktan sonra iş hayatında atılımını gerçekleştirdi.

Yarışmayla tanınmanın getirisini kara dönüşteren Mehmut Sur , Adapazarı’nda yeni bir ocakbaşı restorant daha açmayı gerçekleştirdi.

MEHMET SUR’UN EŞİ VE ÇOCUKLARI

Evli olan Mehmet Sur ile eşinin 3 çocukları bulunuyor. Mehmet Sur şov dünyasının büyüsünü keşfetmiş insanlardan.

Masterchef yarışmasından hemen önce TV8’in bir diğer yemek yarışması Yemekteyiz’ekatılan Mehmet Sur, orada da masada yumrukla soğan kırması ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Mehmet Sur’un katıldığı tek program Yemekteyiz ve Masterchef de değildir.TRT’deki Pelin Çift’in programına defalarca çıkan Mehmet Sur, diğer gündüz kuşağı gibi programlara da katılım sağlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds