Suga Kimdir? Yaşı? Boyu Kilosu? Sevgilisi?

Suga kimdir, kaç yaşında, boyu kaç, şarkıları nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Suga’dan, hayatından, kariyerinden ve şarkılarından söz edeceğiz.

Suga Kimdir?

  • Müzisyen.

Gerçek adı Min Yoon Gi olan Suga, 9 Mart 1993 yılında Güney Kore Daegu’da dünyaya gelmiştir. Dünya astrolojisine göre burcu balık iken Çin astrolojine göre horozdur. Boyu 174 santimetre olan Suga’nın kilosu 59 kg’dir. BTS grubunun rapçisi olan Suga ayriyeten 70’ten fazla da telif hakkı alınmış besteye sahiptir. 40 dakika gibi kısa bir sürede bir şarkıya söz yazıp sözleri de melodiye oturtabilmektedir. Çok iyi piyona çaldığı bilinen Suga fotoğraf çekmeyi çok sevdiğini söylemiştir.  Uyumayı ve insanların olmadığı sessiz yerleri sevdiği de bilinmektedir. Suga’nın sevdiği kadınlarda aradığı ilk özellik hip hop müziğini sevmesidir. Suga ayriyeten görüntüye ve fiziksel özellikleri pek önemsemediğini söylemiştir. Genel olarak kendisi istediği zaman sessiz ve aktif olabilecek bir kız istediğini ise bir röportajında belirtmişti.

Suga Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı rap müzisyeni 1.74 m boyundadır ve 59 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Suga, rap müzik kariyerine de devam etmektedir. Başarılı müzisyen Suga hakkında merak edilen aslen nereli, kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle ayrıca paylaşacağız. Bunun yanında makyajsız hali de çok merak edilmektedir ancak bu konuda bir görsele ulaşılmamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.