Sönmez Reyiz Kimdir?

Bugün Sönmez Reyiz konusunu didikleyeceğiz. Eskiden chat uygulamaları çok meşhurdu. Genellikle akşam vakitlerinde insanlar bu chat odalarında toplanıp sohbet ederlerdi. Şu anda o kadar yoğun kullanılmasa da chat odası geleneği halen devam etmekte.

Fakat son zamanlarda birisi bu geleneğe geri dönülmesine sebep oldu. Sönmez Reyiz olarak bilinen bir kullanıcının odası akşam saatlerinde dolup taşmaya başladı. Asıl adı Umut Sönmez olduğu ve 40 yaşlarında olduğu tahmin edilen kullanıcı Almanya’da oto tamir ustası ve akşamları Türkiyedeki arkadaşlarıyla sohbet edebilmek için bu uygulamalar üzerinde bir chat odası açmış. Sönmez Reyiz kendine has çok farklı üslubuyla ilk olarak inci sözlük kullanıcıları tarafından keşfedilmiş ve meşhur olmaya başlamıştır. Bunun ardından chat odasındakiler konuşmaları Youtube üzerinden paylaşınca Sönmez Reyiz meşhur olmaya başlamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Öznur Güven Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Odada kimseye fazla söz bırakmayıp kontrolü ele alan biraz fazla küfür etse de aslında yufka yürekli olduğu anlaşılan Sönmez Reyiz en çok da terör destekçilerine tahammül edemiyor. En meşhur tartışmaları ise Fako ve Eruhlu Muhdi ile olan tartışmalarıdır.

Odadaki sohbetlerde genel olarak gündem konuşuluyor ve seviyesiz yorumlar yapan ise Sönmez Reyiz tarafından engellenerek banlanıyor. Kendi deyimiyle buranın anahtarı kilidi hepsi onda. Böyle dese de aslında sürekli farklı chat programlarında takılmasının sebebi ağır hakaret ve küfür kullanmasından dolayı hesabının engellenmesi.

İlginizi Çekebilir:  Spor Yorumcusu Sercan Dikme Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Sönmez Reyiz ifşa edilsin diye sesler yükselmeye başladı. Artık binlerce hayranı gerçekten Umut Sönmez ile tanışmak istiyor.

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cucee sigara