Biyografi

Sosyal Medya Fenomeni Hairstyler Furkan Şişman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Furkan Şişman kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Furkan Şişman’dan söz edeceğiz.

Furkan Şişman Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Saç tasarımcısı

Özellikle sosyal medya platformları üzerinden paylaştığı saç kesim videoları ile kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan saç tasarımcısı Furkan Şişman, Tiktok, YouTube ve Instagram gibi sosyal medya platformları üzerinde çok sayıda takipçisi bulunan Furkan Şişman hakkında merak edilenleri aşağıda başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

Sevgilisi Var mı?

Kendisi hakkında özel soruları yanıtlayan Furkan Şişman, bu soruya evet yanıtını veriyor. Sevgilinle bir video çekecek misin sorusuna ise sosyal medyadan gelen kötü yorumlarını da göz önünde bulundurarak hayır cevabını veriyor.

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinde 250 binden fazla takipçisi bulunan sosyal medya fenomeni Furkan Şişman’ın YouTube kanalında (Furkan Şişman Hairstyler) 422 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Öte yandan Tiktok üzerinde de 400 binden fazla takipçisi ve 15 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır.

Furkan Şişman ile İlgili Diğer Merak Edilenler

Takım tutmuyor, bir takım tutmak gerekirse Beşiktaş’ı tutacağını dile getiren Furkan Şişman, hairstyler olmasaydım mimar olurdum cevabını veriyor. Öte yandan çok kıskanç olduğunu hatta müşterilerini bile kıskandığını belirtiyor. Kendisine en yakın kişinin annesi olduğunu sözlerine ekleyen Furkan Şişman, kendisinin başına gelmesini istemediği şeyleri başkalarına da yapmayı sevmediğini söylüyor.

İstanbul Beykoz Kavacık’ta bulunan şubelerine günde 20-25 kişi geldiğini söyleyen Şişman, beraberinde de 3-4 kişi olduğunu belirtiyor. Sosyal medyadan çok para kazanmadığını dile getiren Furkan Şişman, kendi kanalında yayınladığı videoların birinde YouTube’u çevre edinmek için kullandığını sözlerine ekliyor.

Show TV ve Rumeli TV gibi televizyonlarda da röportajları yayınlanan Furkan Şişman, erkeklerin şimdilerde en az kadınlar kadar bakımlı olduklarını ve kendilerinin de bu konuda erkeklere yardımcı olduklarını dile getiriyor. Öte yandan fiyat listesi ve bu işten ne kadar kazandığını da ‘erkeğin maaşı sorulmazmış’ diyerek cevaplamaktan kaçınıyor.

Furkan Şişman ile İlgili Aramalar

Google’da Furkan Şişman ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; furkan şişman hairstyler, furkan şişman yaşı, furkan şişman aslen nereli, furkan şişman sevgilisi var mı, furkan şişman fiyat listesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.