Sosyal Medya Fenomeni Ünal Turan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Ünal Turan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Ünal Turan”dan söz edeceğiz.

Ünal Turan Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Genç yaşlardan beri otomobillere ilgili olduğunu dile getiren Ünal Turan, eline geçtiği ilk parasıyla TOFAŞ marka bir araç almış, daha sonra da modifiye işleriyle ilgilenmiştir. Modifiye ettiği araçları sayesinde oldukça popüler hale gelen Ünal Turan, İstanbul Bağcılar’da asıl ününe kavuşmuştur ve halen de burada ikamet etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Sabina Toziya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler?

Popüler olduktan sonra İstanbul Gaziosmanpaşa’da bir kafe açan Ünal Turan, hem Tiktok’ta hem de Instagram’da büyük bir takipçi kitlesine hitap etmektedir. Bu yazıda da kendisinden başlıklar halinde söz edeceğiz.

Kaç Yaşında?

Yaptığı modifiye araçlarla büyük ilgi gören ve bu sayede ok geniş kitleler tarafından ilgi gören Ünal Turan hakkında merak konusu olan en önemli başlık kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni Ünal Turan 18 Nisan 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 35 yaşındadır.

Nereli?

Kendisi ile ilgili olarak merak konusu olan ve en çok aratılan konu başlıklarından biri de nereli olduğudur. Özellikle Instagram’da çok büyük bir takipçi sayısına ulaşan Ünal Turan, Sivas’ta dünyaya gelmiştir ve aslen Sivaslıdır.

İlginizi Çekebilir:  Instagram ve YouTube Fenomeni Damla Altun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

TOFAŞ, Kartal, Honda, Mercedes gibi otomobillere yaptığı modifiyelerle dikkat çeken Ünal Turan ayrıca drift, makas, kavga gibi videoları ile de ayrıca ilgi görmektedir.

Sosyal Medya Hesapları

Tiktok üzerinde 750 binden fazla takipçisi ve 20 milyondan fazla beğenisi bulunan Ünal Turan’ın Instagram üzerinde de 1.6 milyondan fazla takipçisi vardır. Öte yandan YouTube hesabında da 500 bine yakın abonesi bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Sumru Özden Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Kardeşi, eşi kim gibi soruların henüz yanıtı yoktur. Kendisi Doğanay ile meydan okuması ile bilinir. Harun Taştan’la beraber bir videosu vardır. Ayrıca hapis cezası almış ve bir süre içeride kalmıştır. Garajı Bağcılar’dadır. Ne kadar kazandığı da bilinmemektedir. Söylediği sözleri ile de gündeme gelmektedir.

Ünal Turan ile İlgili Aramalar

Google’da Ünal Turan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ünal turan kimdir, ünal turan aslen nereli, ünal turan kaç yaşında, ünal turan tofaş, ünal turan kartal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara