Tiktok Fenomeni Demetello (Demet Telli) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Demetello kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Demetello’dan söz edeceğiz.

Demetello Kimdir?

  • Tiktok ve Instagram Fenomeni
  • Influencer
  • Müzisyen

Gerçek adı Demet Telli olan ve sosyal medya platformları üzerinde Demetello kullanıcı ismini tercih eden sosyal medya fenomeni hakkında merak edilen soruları aşağıda sizlerle başlıklar halinde paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Bu soruyu en çok sıkıntı yaşadığı soru olarak belirten Demetello, ilk başta Tiktok’ta yaşını 23 olarak açıkladığını ancak kimsenin inanmadığını daha sonra 100 bin takipçi sayısına ulaşınca gerçek yaşını açıklayacağını duyurmuş. 100 bine ulaşınca da gerçek yaşını yani 33 yaşında olduğunu belirtmiştir.

Nereli?

Demetello ile ilgili olarak en çok merak edilen soruların başında nereli olduğu yer alıyor. Aslen Çankırılı olduğunu ancak doğma büyüme Ankaralı olduğunu ifade ediyor.

Ne İş Yapıyor?

Kendisi aslında beden eğitimi öğretmeni. 3-4 yıl beden eğitimi öğretmenliği yaptığını ve çocukları çok sevdiğini dile getiriyor.

Tiktok’a başlama nedenini daha doğrusu sosyal medyaya başlama nedeninin müzik olduğunu dile getiren Demetello, sosyal medya platformlarını müziğini daha geniş kitlelere ulaştırmak olduğunu ifade ediyor.

Sosyal Medya Hesapları

YouTube’a 8 binden fazla abonesi bulunan Demetello’nun Tiktok’ta 900 binden fazla takipçisi ve 15 milyondan fazla beğenisi bulunuyor. Aynı zamanda kendisinin Instagram’da 120 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Burcu Ne?

Demetello, kendi YouTube kanalında soru cevap etkinliği düzenlemiş ve bu soruya Koç cevabını vermiştir. Ayrıca yükseleninin de Koç burcu olduğunu ifade etmektedir.

Boyu ve Kilosu

Demetello ile ilgili olarak merak edilen bir diğer konu başlığı boyu ve kilosu. Sosyal medya fenomeni Demetello’nun boyu 1.70 cm’dir. Kilosu ile 56’dır. Ancak bunlara çok takılmadığını önemli olanın sesi olduğunu belirtmektedir.

Kendisi Hakkında Merak Edilen Diğer Sorular

Burnu estetik, burnundan da memnun olduğunu ifade eden Demetello, doktorunun Sadık Eker olduğunu ve Ankara’da olduğunu belirtiyor. Kendisini çok sevdiğini, doğal ve çekici bulduğunu söylüyor. Ailesi ile beraber yaşıyor. Evli değil, hiç evlenmedi. Sevebileceği, yanında kendisine saygı duyan birisi olduğunda evlenebileceğini ifade ediyor. İnsanların karakterlerine çok önem verdiğini, insanların net olması gerektiğini belirtiyor.

Demetello ile İlgili Aramalar

Google’da Demetello ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; demetello kimdir, demetello kimdir nerelidir, demetello gerçek yaşı, demetello kaç yaşında, demetello tiktok, demetello instagram, demetello estetik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: