Stump Me 24. Seviye “Işığı Yak” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son günlerde artışa geçen ve özellikle zeka sınırlarını zorlayan soruları ile dikkat çeken Stump Me isimli oyunda sorulan bazı soruların cevapları gerçek anlamda zor olabiliyor. Bu gibi durumlarda oyuncular soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratmakta. Daha önceki yazılarımızda Stump Me isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “ışığı yak” sorusundan söz edeceğiz.

Stump Me 24. Seviye: Işığı Yak

Oyundaki en zorlayıcı ve kafa karıştırıcı sorular arasında yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak için normalden biraz farklı düşünmekte fayda var. Sorunun cevabı net olarak ortaya çıkmamakla beraber aslında biraz uğraş isteyen bir soruyla karşı karşıyayız.

Sorunun Doğru Cevabı: Kablonun İki Ucunu da Tut

Biraz farklı bir cevap olacak ama kablonun iki ucunu da tutmanız gerekiyor. Kablonun iki ucunu da tuttuğunuz zaman sorunun doğru cevabını vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. Bu sorunun cevabı da işte bu kadar basit.

Stump Me Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorularda ilk dikkat etmeniz gereken nokta soru cümlesinden geçen kelimelere bakın. Şaşırtmalı sorulara özellikle yer veriliyor. Aynı zamanda ekranda yer alan nesneler de önemli ipucu. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan yatırmak da çözüm olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.