İnsanlar En Fazla Hangi 2 İngilizce Harfi Dinlemeyi Severler?

Brain Out isimli zeka sorusu oyununda sorulan “insanlar en fazla hangi 2 İngilizce harfi dinlemeyi severler” Sorusunun cevabı nedir? İnsanların en fazla dinlemeyi sevdiği İngilizce 2 harf ne? Son zamanların en çok oynanan, indirilen ve beğenilen mobil uygulamaları arasında yer alan Brain Out isimli zeka sorusu oyununda bazı sorular zeka sınırlarını zorluyor bazı sorular da aşırı dikkat ve odaklanma istiyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli zeka sorusu oyununda sorulan bazı zor ve çetrefilli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “insanlar en fazla hangi 2 İngilizce harfi dinlemeyi severler” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Onu Dondurmadan Soğutmanın Bir Yolunu Bulmalıyız'' Sorusunun Cevabı Nedir?

İnsanlar en fazla hangi 2 İngilizce harfi dinlemeyi sever?

Bu sorunun cevabı, Brain Out isimli zeka sorusu oyununda sorulan sorulardan biraz daha farklı ve tahmin etmesi biraz daha zor. Böyle bir soruyu bilmek için mizahi yönünüzün kuvvetli olması gerekir. Oyunun 27. seviyesinde sorulan bu soruda dikkat becerinizden ziyade mizahi beceriniz sınanıyor. Bölümü geçebilmek için sorunun doğru cevabını bulmak zorundayız. Peki ama nasıl? 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Gizli Numara 2285'i Bul'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: CD 

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu sorunun diğer sorulardan farklı olarak dikkat becerisinden çok mizahi beceri istemesi. Bu yüzden sorunun doğru cevabı CD iki harfidir. 

Brain Out Nasıl Çözülür? 

Son zamanlarda popüler hale gelen zeka sorusu oyunlarından biri olan Brain Out, tıpkı muadili Brain Test gibi aynı mantık üzerine kurulmuştur. Bu oyunlarda kullanıcıların ekrana iyi odaklanmaları ve ekrandaki nesneleri iyi anlamaları gerekir. Zaman zaman soru cümlesinde geçen ifade veya kelimeler de başlı başına bir cevap olabiliyor. Öte yandan bu tarz oyunlarda ekranı sallamak, yan çevirmek veya sağa sola hareket ettirmek de bir çözüm olabilir. Unutmayın ki bu ve benzeri hiçbir oyun, zeka seviyenizi çözmez. Özellikle Brain Test ve Brain Out gibi mobil oyunlar, sadece kullanıcıların dikkat ve okuma becerisini geliştirebilir. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test “Bizim Tekir Şimdi de Uçmak İstiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara