Su Çeper Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Annesi Babası? Oynadığı Diziler?

Su Çeper kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, annesi babası kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Su Çeper’den söz edeceğiz.

Su Çeper Kimdir?

  • Oyuncu.

10 Ağustos 2011 tarihinde dünyaya gelen Su Çeper, ilkokul eğitimine 4. sınıfta devam etmektedir. Hande Aytar Ajans’ına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarına devam eden Su Çeper, çeşitli reklam filmlerinde de görev almıştır. Netflix platformunda yayınlanan Fatma adlı dizide Burcu Biricik’in çocukluğuna hayat vermiştir. Babasının adı Ufuk Çeper’dir.

İlginizi Çekebilir:  Aziz Nesin Kimdir?

Küçük yetenek Su Çeper, son olarak Exxen platformunda yayınlanacak Yetiş Zeynep adlı dizide Aslı Bekiroğlu’nun oynayacağı Zeynep karakterinin 6 çocuğundan biridir.

Boyu ve Kilosu?

  • Su Çeper 1.35 cm boyundadır ve 30 kilodur.

Instagram üzerinden de paylaşımlarına devam eden Su Çeper hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kimdir gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  İlayda Oymak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Rol Aldığı Projeler

  • 2021 – Yetiş Zeynep
  • 2020 – Fatma

Su Çeper ile İlgili Aramalar

Google’da Su Çeper ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; su çeper aslen nereli, su çeper kimdir, su çeper kimdir nerelidir, su çeper boyu kaç, su çeper kilosu, su çeper annesi kimdir, su çeper babası kimdir, su çeper hangi okulda okuyor, su çeper hangi dizilerde oynadı

İlginizi Çekebilir:  Kemal Bilal Aydın Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara