Suat Serdar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Milli Takım Tercihi Ne?

Suat Serdar kimdir, nereli ve kaç yaşında, milli takım tercihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Suat Serdar”dan söz edeceğiz.

Suat Serdar Kimdir?

  • Futbolcu

11 Nisan 1997 tarihinde Almanya’nın Bingen kasabasında dünyaya gelen Türk oyuncu Suat Serdar, orta sahanın ortasında veya forvet arkasında görev yapmaktadır. 1.84 boyundaki oyuncu, Schalke 04 forması giymektedir. Almanya’nın tüm yaş kategorilerinde milli takım forması giyen Suat Serdar, henüz milli takım tercihini yapmadı.

Gelecek vaat eden oyuncular arasında gösterilen ve Schalke 04 forması altında başarılı bir performans gösteren Suat Serdar, orta sahanın ortasında, ön liberoda veya forvet arkasında görev yapmaktadır. Sağ ayağını kullanana Suat Serdar, oyunun her iki yönünü de başarılı bir şekilde oynamaktadır. Schalke 04 forması giyen Suat Serdar’ın takım arkadaşlarından biri de Ahmet Kutucu. Kutucu’nun genç milli takımlar tercihi ise Türkiye.

Suat Serdar Oyuncu Profili

Doğum tarihi:11 Nis 1997
Doğduğu il:Bingen  
yaş:22
Boyu:1,84 m
Uyruğu:  Almanya
  Türkiye
Mevki:Orta saha – Merkez orta saha
Ayak:sağ ayak
Oyuncu danışmanı:SportsTotal
Güncel kulüp: Schalke 04
Takıma katılma tarihi:1 Tem 2018
Sözleşme bitiş tarihi::30.06.2022
Sosyal medya:Instagram

Suat Serdar Hangi Milli Formayı Giyecek?

Almanya’nın tüm yaş kategorilerinde forma giyen Suat Serdar, henüz milli takım tercihini ise yapmadı. Suat Serdar, 2018 Haziranda “Almanya için de Türkiye için de oynamak bir hayaldir. Göğsümde kesinlikle iki yürek çarpıyor.” ifadelerini kullanmıştır. Suat Serdar’ın Türkiye’de Galatasaray’a transfer olacağı söylense de bu transfer gerçekleşmemiştir.

Milli Maç Kariyeri (TransferMarkt)

Suat Serdar ile İlgili Aramalar

Google’da Suat Serdar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; suat serdar aslen nereli, suat serdar milli takım tercihi suat serdar galatasaray, suat serdar fifa 19, suat serdar memleketi, suat serdar instagram, suat serdar türkiye, suat serdar fm 19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.