Biyografi

Sunucu Melis Yaşar Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli?

Melis Yaşar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Melis Yaşar’dan söz edeceğiz.

Melis Yaşar Kimdir?

  • Sunucu.

17 Haziran 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Melis Yaşar, aslen Rizelidir. Lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Melis Yaşar, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünde tamamlamıştır. Üniversite eğitimine devam ettiği esnada Turkuavaz Medya Grubu’nda stajyer olarak görev yapan Melis Yaşar, sonrasında Dialog Anlatım&İletişim Kursu’nda sunuculuk eğitimleri almıştır. Melis Yaşar, bunların yanı sıra beden dili ve etkili konuşma eğitimi de almıştır. Güzel sunucu Melis Yaşar, şimdilerde haberler.com’da sunuculuk yapmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Melis Yaşar, sunuculuk çalışmalarına devam etmektedir. Güzel sunucu Melis Yaşar hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • haberler.com, Melis Yaşar, erişim tarihi: 25 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.