Ekonomi

T.C İle IBAN Sorgulama Nasıl Yapılır?

T.C kimlik numaranız tüm bankacılık işlemlerinde size özel bir numara olduğundan tüm detaylarıyla hesabınızda işlem yapmaya olanak tanır. IBAN numarasını kaydetmediyseniz ya da acil olarak ihtiyacınız var ise T.C kimlik no ile iban sorgulama nasıl yapılır? Merak ediyor olabilirsiniz. İşte size bunu nasıl yapabileceğinizi anlattık.

T.C Kimlik No İle IBAN Bulma 

Bu işlemi başka birinin banka hesabını bulmak için yapamazsınız. Ancak kendi iban numaranızı bulabilmek için kullanabilirsiniz. Başka birinin IBAN numarasını ancak, şube kodu ve hesap no gibi bilgileri bilmeniz durumunda IBAN hesaplama araçları ile yapabilirsiniz.

Kendi T.C numaranız ile bulmak için ise, bankanızın çağrı merkezini aradıktan sonra T.C tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanmaya uğraşmadan direkt olarak sisteme okutabilirsiniz. Eğer telefonunuz banka sisteminde kayıtlı değil ise birkaç güvenlik sorusundan sonra bu işlemi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi