Mimari

Teknik tesisat ürünleri tedarikçisi Mer Mekanik Mühendislik

Hızla gelişen mekanik tesisat sektöründe enerji kaynaklarını verimli kullanmak ve son kullanıcıları bu verimden faydalandırmak için tesisat ürünlerinde global ve kaliteli markalara ait bayiliği ile Mer mekanik mühendislik ön plana çıkıyor. Gerek kamu gerek özel projelerde mühendislik çözümleri sunan mermekanik mühendislik ürün tedariği konusun da geniş ürün pörtföyü ile çözümler sunuyor.

Sürekli sıcak su temini sağlayan hızlı boyler ürünlerine ait güçlü stok ve en iyi fiyat garantisi ile gözde projeler de yer alan mermekanik mühendislik sektörde tercih sebebi haline gelmiştir. Kurulduğu zamandan günümüze kadar Türkiye’de bir özel ve kamu porjelerinde yer almış ve isminden bir hayli bahsettirmiştir. Otel, şehir hastaneleri, okul gibi anlık sıcak su ihtiyacı için üretilen boylerin kapasite gözetmeksizin anında teslim ile hizmetlerine devam etmektedir.  Tek serpantinli boyler ve çift serpantinli olmak üzere üretilen boyler Ataboyler ve Kodsan markalarına ait bayiliği ile Türkiye’de ciro birinciliğini sürdürmektedir.

Ayvaz vana bayi mermekanik mühendislik

Türkiye’de ve Dünya’da bilinen ve teknik tesisat üreticisi olan mermekanik mühendislik Yangın grubundan kompansatör grubuna kadar stok teslimi ile piyasada oldukça güçlüdür. Özellikle kış aylarında kazanlarında çalışması ile birlikte bakımsız kalan yada maksimum kapasite de çalışmayan kazan tağdiye cihazları (su seviye regülatörleri) anında müdahale sebebi ile mermekanik mühendislik bünyesinde stok teslim ve montaj ile birlikte göz doldurmaya devam etmektedir. Türkiye’deki projeler dışında yurtdışından da oldukça ürün talepleri gelmeye devam etmektedir. Edindiği bilgi ve tecrübesi ile piyasada ulaşılması zor yada termin süreleri bir hayli uzun olan teknik tesisat ürünlerinde kısa zamanda en az maliyet ile çözüm sunan mermekanik mühendislik bu sayede proje yüklenci ve inşaat taahhüt firmalarınında vazgeçilmesi haline gelmiştir. Yangın grubunda özellikle Dünya standartlarına haiz olan UL FM belgeleri sprink flex ürünleri ile Türkiye’deki projeler yanı sıra Özbekistan Azerbaycan Türkmenistan Irak Macaristan gibi ülkere ürün sevkiyatlarına devam etmektedir. Mer Mekanik mühendislik ekibine macun mahallesi bağdat caddesi mehmet emin Erdoğan iş merkezi 93/35 yenimahalle Ankara adresinde bulabilir, isterseniz 7/24 whatsapp hattı olan 0554 458 82 97 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmanın teklif isteme mail adresi [email protected] adresidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi