TELE 1 Sunucusu Evren Özalkuş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Evren Özalkuş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu, sevgilisi, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı oyuncu, sunucu ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Evren Özalkuş’tan söz edeceğiz.

Evren Özalkuş Kimdir?

  • Sunucu

Güzel ve başarılı sunucu Evren Özalkuş, lisans eğitimini Turizm ve Otelcilik Bölümü’nde tamamlamıştır. Televizyonculuk kariyerinde ilerlemek isteyen Evren Özalkuş, Kuşdili Eğitim Merkezi’nde eğitim almıştır. Reha Muhtar ve Ali Kırca gibi isimlerle çalışma imkanı bulmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Şerif Hüseyin Kimdir?

Televizyonculuk kariyerine 1992-2000 yılları arasında yayın yapan ve Kadir Has ile Bilge Has’ın kurucusu olduğu HBB kanalında başlayan Evren Özalkuş ayrıca Kanal 6, SKYTURK, CNN Türk, Bugün TV gibi medya kuruluşlarında 17 20 yıla yakın bir süredir çalışmıştır.

Özalkuş, şu anda TELE 1 ekranlarında yayınlanan Gün Bitiyor adlı programın sunuculuğunu yapmaktadır. Instagram hesabından da sık sık paylaşımlarda bulunan Evren Özalkuş’un bu platform üzerinde 25 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Kullanıcı ismi evrenozalkus şeklindedir.

İlginizi Çekebilir:  Gözde Gündüzlü Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Eşi Kim? Boyu

Evren Özalkuş hakkında merak edilen kaç yaşında, nereli, boyu, sevgilisi ya da eşi gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda özel diksiyon dersleri de vermektedir. Bir dönem küfür videosu sıkça konuşulan Evren Özalkuş’un bir dönem TELE 1’den ayrıldığı iddia edilmişti ancak bu iddia gerçek değil. Özalkuş, şu anda TELE 1 ekranlarında sunuculuk yapmaya devam etmektedir. Hastalığı da sıkça merak edilenler arasındadır. Öte yandan Merdan Yanardağ’ın sahibi olduyğu TELE 1 ekranlarında sunuculuk yapan Evren Özalkuş, Twitter hesabından da paylaşımlar yapmaktadır. Evli olup olmadığı bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir:  TRT Spor Spikeri Hünkar Mutlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımı Tutuyor?

Evren Özalkuş ile İlgili Aramalar

Google’da Evren Özalkuş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Merdan Yanardağ, Evren Özalkuş kaç yaşında, Evren Özalkuş kimdir Evren Özalkuş hastalığı Evren Özalkuş küfür video Evren Özalkuş Instagram Evren özalkuş Twitter Evren Özalkuş hasta mı Evren Özalkuş neden ayrıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara