Biyografi

TELE 1 Sunucusu Ülkü Çoban Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Ülkü Çoban kimdir, nereli ve kaç yaşında, eşi kimdir, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli mesleklerden yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı haber sunucusu ve muhabirlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ülkü Çoban’dan söz edeceğiz.

Ülkü Çoban Kimdir?

  • Haber sunucusu

20 Ocak 1984 tarihinde dünyaya gelen Ülkü Çoban, liseyi Kabataş Erkek Lisesi’nde tamamlamıştır. 1998 yılında KabataşErkek Lisesi’ne başlayan Ülkü Çoban 2002 yılında liseden mezun olmuştur. Lisans eğitimine ise 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Radyo ve Sinema Bölümü’nde başlamış ve bölümünden 2008 yılında mezun olmuştur.

Mezun olduktan sonra çeşitli işlerde de çalışmış olan Ülkü Çoban, 2015 yılında Yurt TV’de 2015 Nisan’da Haber spikeri – program sunucusu olarak çalışmaya başlamış ve Temmuz 2017’ye kadar bu kanal bünyesinde çalışmıştır. Bu dönemde Yurt gazetesinde muhabir olarak da çalışmıştır. Temmuz 2017’de ise Flash TV’de Haber spikeri olarak çalışmaya başlamıştır. Çoban son olarak KRT TV ekranlarında haber sunuculuğu yapmaktadır.

Instagram hesabından da sık sık paylaşımlarda bulunan Ülkü Çoban’ın bu platform üzerinde 7 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Güzel sunucu Ülkü Çoban, yönetmen Tufan Zarneshan ile evlidir. Ülkü Çoban hakkında merak edilen aslen nereli, annesi, babası kimdir, boyu kaç gibi soruların yanıtlarını burada sizlerle paylaşacağız.

Ülkü Çoban ile İlgili Aramalar

Google’da Ülkü Çoban ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ulku ÇOBAN Instagram Ülkü Çoban kimdir nerelidir Ülkü Çoban evlimi Ülkü Çoban yaş Krt TV Ülkü Çoban kimdir Ülkü Çoban vikipedi Ülkü Çoban boyu Ülkü Çoban evli mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.