Tester Parfümün Adresi Parfumse.Com Açıldı!

Tester parfüm almak isteyenlerin buluşma noktası parfumse.com açıldı. “Aradığın Parfümse, Doğru Adres!” sloganıyla yola çıkan yola çıkan Parfümse, tüketicilerini orjinal ve gerçek tester parfümler ile buluşturma konusunda son derece kararlı.

Şimdi biraz da tester parfümler hakkında gerçek bilgileri öğrenelim.

Tester Parfüm

Parfüm firmaları, parfüm satarken ürünlerin kokusunu müşterilerin deneyebilmesi için tester parfümleri üretir. Özel üretilmiş olan bu parfümler müşterilerin koku hakkında fikir sahibi olmasını sağlar. Bu parfümler genelde her koli içinde 1 adet olur. Kokuları, şişeleri ve kaliteleri orijinali ile aynıdır. Parfümlerin orijinalleri genelde tüketiciler tarafından pahalı olarak algılandığı için bu kişiler tester parfüm ürünlerine yönelerek ürünü satın almak istiyor. Sadece kutu farkı bulunan bu ürünler müşterilerin en sık tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. 

Tester Parfüm Nereden Alınır?

Tester parfümlerin birçok seçenek arasından orjinal ve kalitelisini bulmak da özel bir araştırma gerektirmektedir. Orjinal tester parfümler beyaz kutu içerisinde mağazalara gönderilmektedir. Bazı markaların ürünleri ise karton kutu içerisinde gelmektedir. Kaliteli ve orjinal tester parfüm sipariş vermek isteyenler Parfümse sitesi üzerinden siparişlerini gerçekleştirebilirler. Ayrıca bu parfümlerin bu kadar ilgi odağında olmasının sebebi, orijinal parfümlerden %70 daha ucuz olarak müşterilerin alabilmesine olanak sağlamasından kaynaklanmaktadır. 

İlginizi Çekebilir:  Buğday Bitkisi Nasıl Filizlenir ve Büyür?

Orijinal Parfüm ve Tester Parfüm

Parfümler çeşitli karışımlardan elde edilir ve koku vermek amacıyla üretilir. Özellikle insan vücuduna uygun hale getirilerek bu konuda satış yapılmaktadır. Tester parfümler ürünün denenmesi için üretilen parfümlerdir. Aralarında sadece kutu farkı bulunan bu ürünler şişe kalitesi ve koku kalıcılığı olarak birbirleriyle aynıdır. Orijinal parfümlerin çok yüksek fiyatları düşünüldüğünde beyaz kutulu tester ürünler tüketicilerin daha çok tercih ettiği ürünlerdir.

Outlet Parfümler

Outlet parfüm, orijinal parfümlerin kusuru bulunan versiyonlarıdır. Ambalajı ezilen veya şişesinde bir sorun olan ürünler outlet parfüm olarak satışa sunulmaktadır. Fakat bu kusuralar kullanıma engel teşkil etmemektedir. Fiyat olarak daha uygun fiyatlıdır. Orijinal parfümlerden daha ucuz olarak satılmaktadır. 

Tester Parfüm ve Orijinal Parfüm Arasındaki Farklar

İlginizi Çekebilir:  Easy Game 5. Seviye “En Büyük Kardan Adamı Seç” Sorusunun Cevabı Nedir?

Koku ve şişe kalitesi olarak birbirleriyle aynıdırlar. Aralarında bulunan bazı farklılıklara değinecek olursak:

  • Tester parfümler beyaz kutu içerisinde mağazalara gönderilirken, orjinal parfümler gerçek kutularında gönderilirler.
  • Orijinal parfümler yüksek fiyatlardan satışa sunulurken, testerları daha ucuz fiyata alabilmek mümkündür.

 Gerçek Tester Parfümler Sahtesinden Nasıl Ayırt Edilir?

Tester parfümler kendi Tester kutusunda yer alır. Bu kutular %90 olarak beyaz kutu, bazı markalarda ise karton kutu olarak karşımıza çıkarlar. Genellikle üzerlerinde Testeur, Demoware veya not for sale gibi yazılar yer almaktadır. Şişe üzerinde yazan yazıların okunulurluğu ve kalitesi, şişelerin renginin gerçeği ile aynı olması, koku ve kalıcılığı gibi özelliklerden bir parfümün tester parfüm olup olmadığını anlayabilirsiniz. 

Tester Parfüm Kullanmanın Faydaları

Günümüzde kişisel bakımına ve kokusuna önem veren birçok kişi parfüm tercihlerinde orijinal parfümleri tercih etmek yerine bu konuda daha farklı alternatiflere yönelebiliyor. Orijinal parfüm fiyatlarının beklenenden pahalı olması bu konuda müşterileri tester parfümlere yönlendirmektedir. Parfüm kullanımında özellikle tester olanlar bu konuda müşterilerin büyük işine yaramaktadır. Kokusu, rengi ve kalıcılık gibi özellikleriyle Tester parfümlerde herhangi bir fark duymak imkansızdır. Özellikle tester parfümler müşterilere çok fayda sağlar. Müşteriler orijinal parfüm kokusunu birebir ücretsiz bir şekilde hissetmek için bu ürünler üzerinden deneme yapabilmektedir. Ayrıca parfumse.com sitesi üzerinden satın alarak bu ürünleri düzenli kullanma şansı da elde edebilirler. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 181. Seviye “Bu Savaşı Bitir” Sorusunun Cevabı Nedir?

Tester Parfüm Şişesi Farklı Mı?

Parfümlerin kokusu kadar şişeleri ayrı bir çekicilik izlenimi verir. Bu konuda dünyaca ünlü parfüm markaları müşterilerinin ilgisini çekebilmek için ilgi çeken şişeleri üretebilmektedir. Tester parfümlerin şişeleri ve koku kaliteleri orijinalleri ile aynıdır.. 

Tester Parfüm Fiyatları Ne Kadardır?

Orijinal parfümlere göre tester parfümler çok ciddi fiyat avantajı sağlamaktadır. En uygun fiyatlara Parfümse sitesi üzerinden ulaşılabilirsiniz. Genel olarak gerçek, orijinal ve beyaz kutulu tester ürünlerin fiyatları 110- 150 TL arasında değişmektedir. Orjinal tester parfüm satın almak isteyen kullanıcılar https://parfumse.com adresinden ürünlere ulaşabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce