Brain Test 199. Seviye “Ağacın Altında Ne Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son günlerde gerek AppStore’da gerekse Play Store’da en çok indirilenler listesinde ilk sıralarda yer alan Brain Test zeka oyunu, özellikle zeka sınırlarını zorlayan soruları ile dikkat çekiyor. Oyunda sorulan bazı soruların cevapları gerçek anlamda zor olduğundan oyuncular soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “ağacın altında ne var” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test Seviye 199: Ağacın Altında Ne Var? 

Bu soru, Brain Test oyununda sorulan en basit ve en kolay sorular arasında yer alıyor. Sorunun benzerleri, daha önce bu oyunda defalarca kez soruldu. Bu yüzden bu sorunun cevabı, Brain Test severler için oldukça basit. 

Sorunun Doğru Cevabı: Ağaç Kelimesinin Altına Bak

Soru cümlesinde yer alan ifadelere özellikle dikkat etmenizi tavsiye etmiştik. Bu oyunda da sorunun cevabı, cümlesinde gizli. Bu yüzden soru cümlesinde yer alan ağaç kelimesinin altına baktığınız zaman sorunun doğru cevabını bulmuş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür?

Bu oyunu oynayan oyuncuların ilk başta dikkat etmesi gereken nokta soru cümlesini iyi okumak ve anlamak. İkinci adım ise ekranda yer alan obje ve nesnelere dikkat etmek. Son adım ise oyunda sorulan sorularda bazen telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek gibi alternatiflerin de bir çözüm olabileceğini bilmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: