The Old Guard, Netflix’in En Çok İzlenen Yapımı Oldu

Charlize Theron’un başrolde olduğu The Old Guard film Netflix platformu genelinde en çok izlenen filmlerden bir tanesi olmayı başardı. Bu film bir ayda toplamda 72 milyon kez izlendi. 

Netflix hem üye hem de izlenme sayılarını pandemidöneminde katlamayı başardı. Geçen günlerde Netflixtarafından yapılan açıklama kapsamında en çok online film izle orijinal filmlerinin listesini de yayınlandı. Listenin başında nisan ayından itibaren izleyicilere sunulan Extractionyer aldı. Sonrasında da Bird Box, Spenser Confidental ve 6 Underground gibi yapımların olması da dikkat çekti. 

Aksiyon dolu yapımlar Netflix içerisinde fazlasıyla dikkat çekmeye de devam ediyor. Bu yapımlar arasında geçen gün yayınlanan The Old Guard izle de yer alıyor. Gina PrinceBytewood tarafından yönetilen ve Charlize Theron2un başrolde yer aldığı The Old Guard film 10 Temmuz günü izleyicilerle buluştu. Genel olarak pek çok ülke içerisinde filmTop 10 listelerinde de sıralamaya girmeyi başaran projelerden bir tanesi olmayı da başardı. 

Netflix tarafından yapılan izlenme listeleri kapsamında TheOld Guard film ilk dört hafta sonrasında 72 milyon kez izlenmesi ihtimali üzerinde duruluyor. Kısa sıra önce yayınlanan The Old Guard’ın 1 ay sonrasında ilk beşe girmesine de kesin gözüyle bakılıyor. 

The Old Guard adlı film içerisinde Leandro Fernandez ve Greg Rucka tarafından yaratılan çizgi roman serisinden uyarlandığı ifade ediliyor. Aksiyon yerli türünde yer alan bu yapım kapsamında gizli bir kadın tarafından yönetilen paralı askerlerin maceralarına yer veriliyor. Ancak bu paralı askerlerin ölümsüz olması durumu da The Old Guard adlı filme apayrı bir renk katan detaylar arasında yer alan kriterlerarasında seyrediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.