Wolfman Filminin Yönetmeni Belli Oldu

Universal tarafından yapılan açıklama kapsamında RyanGosling’in başrolde olacağı Wolfman filminin yönetmeni hakkında da hareketli günlerin kendini gösterdiği ifade ediliyor. Daha önceden upgrade ve The Invisible Man gibi filmlerle de adından söz ettiren Leigh Whannell ismi bu konuda baba sitesinde öne çıkan isimlerden olarak kendini gösteriyor. 

The Mummy adlı filmden beklediklerini alamayan Universal firması, canavar filmlerinden ayrılarak daha farklı olayları içeren yapımlara yer vermeye karar kıldı. Film Bu hareket doğrultusunda çekimleri gerçekleştirilen The Invisible Man adlı yapım sinema severler ve eleştirmenlerden de tam puan almayı başaran projeler arasında yer aldı. 7 milyon dolar gibi bir bütçeyle çekilen bu yapım, corona virüsüne rağmen 125 milyon dolar gibi bir hasılat elde etme başarısını da yakaladı. 

İlginizi Çekebilir:  Dünya Sineması ve 4K Film İzleme Hizmeti Sunan Kralfilm

The Invisible Man’in yakaladığı başarının arkasından Universal firması, Karyn Kusama tarafından yönetilecek Dracula, Elizabeth Banks’in olacağı Invisible Woman ve Wolfman filmleri için adımlar atmaya da başladı. 

Ryan Gosling, yer alacağı projeleri dikkatle seçen bir isim olarak kendini gösteriyor. Bu yüzden Wolfman adlı yapım da sinema severlerde büyük bir heyecan yaratabilecek projeler arasında da kendini gösteriyor. Bu konuda Leigh Whannel ile görüşmesi de heyecan uyandıran bir diğer detay olarak da dikkatleri toplamasına neden olabiliyor. 

İlginizi Çekebilir:  Oscar Adayı Filmimiz Ayla Hakkında Yorumlarım

Universal film şirketi aynı zamanda da The Invisible Man filminde beraber çalıştığı Blumhouse Productions ile bu film konusunda da beraber hareket edecek. Yerli Blumhousekurucusu olan jason Blum ile Ryan Gosling bu filmin yapımcıları arasında yer alacak. Whannel’in aynı zamanda Blumhose ve Universal ile beraber daha önceden ortak projelere imza atması da bu filme yönelmesi konusundaki önemli etkenlerden bir tanesi olduğu da herkesin dikkate aldığı detaylar arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi