Theta Healing Nedir?

Theta Dalgaları

İsmi beyin dalgalarımızdan gelmektedir. Şöyle ki; Theta beyin dalgaları, derin uykuda olduğumuz anlarda, 4-7 Hzfrekansındaki dalgalardır. 

Uzman araştırmacılar Theta dalgalarını, yakın geçmişte, EEG cihazı ile insan beynini incelerken fark etmiş ve sınıflandırmıştır. 

ThetaHealing

İyileşme ve sağlık üzerine geliştirilen, düşünce ve dua tekniğidir. ThetaHealing sertifikalı uygulayacıları çok az sayıda olmak ile beraber, belli eğitimleri tamamlamış profesyonellerdir. 

Vianna Stibal

Ruhsal felfese, meditasyon gibi konularda etkinliği olan Vianna Stibal, Theta Healing tekniğinin geliştiricisi ve THInKbilgi enstitüsü kurucudur. 

Ruhumuz ve vücudumuz bir bütün olmasına rağmen modern tıp ancak, fiziksel olarak incelemeler ve tedaviler sınırlı kalmaktadır. 

Vianna Stibal, kanser hastalığı ile mücadele ederken geliştirdiği teknikler ile başarılı olmuş ve kanseri yenmeyi başarmıştır. Bu zafer ile, daha fazla insana yardımcı olmak için eğitimleri ile modern şifa uzmanları yetiştirmektedir. 

Sertifikalı uzmanlar ile theta healing seanslarına katılabilirsiniz. Bu eğitimler farklı aşamalara sahip. Temel seviye sonrasında, ilişkiler, eşler, çevre gibi başlıklar ile farklı başlıklara da sahiptir. 

Ayrıca bilinçaltı temizliği ile, bugüne kadar yaşadıklarınızdan kaynaklanan, düşünce yapınızda köklü değişiklikler ile kendinizi hiç olmadığınız kadar geliştirerek katkı sağlayabilirsiniz. 

Theta Healing seminerlerine katılan, her katılımcı da bir süre sonra, hayatlarında, sağlıklarında, gözle görülür derecede pozitif değişikler gözlenmektedir. 

Kişisel olarak, ruh ve beden sağlığınız artırmak, sınırlarınızdan kurtulmak için thea healing seanslarına katılabilirsiniz. 

Ülkemizde henüz çok yaygın olmayan seanslar ve seminerlere katılmak için kısa bir araştırma yaparak, uzmanlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca  www.reyhanildas.com sitesinden online olarak da katılmanız mümkün. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi