Tiktok Fenomeni Adem Ön (obeyfendimen) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Adem Ön (obeyfendimen) kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Adem Ön’den (obeyfendimen) söz edeceğiz.

Adem Ön Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Sosyal medya platformları üzerinde obeyfendimen kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Adem Ön, özellikle Tiktok üzerinde büyük bir takipçi sayısına sahiptir. Daha sonra diğer sosyal medya platformları üzerinde de takipçi sayısını artıran Adem Ön (obeyfendimen) şu anda tüm mecralarda popüler konumdadır.

Genelde arkadaşları olan Altuğ Yıldırım ve Rıfat Can Sever ile beraber Beyfendiler isimli YouTube kanalında çeşitli videolar çekmektedir. Sosyal medya fenomeni Adem Ön, özellikle dövmeleri ve videolardaki absürt davranışları ile dikkat çekmektedir.

Sosyal medya platformları üzerinde ilginç videolar ve video konseptleri ile takipçilerine keyifli anlar yaşatan Adem Ön’ün kullanıcı ismi de arkadaşları Altuğ ve Rıfat’ın kanalı olan Beyfendiler’den etkilenmiş. Kendisi hakkında en çok merak edilen sorulardan biri kaç yaşında olduğudur. Kendisini tanıttığı bir YouTube videosunda yaşı, nerlei olduğu, kilosu ve boyu ya da sevgilisi olup olmadığı gibi soruların tamamını yanıtsız bırakmıştır. Sosyal medya fenomeni obeyfendimen bu soruları daha sonra yayınlayacağı bir YouTube videosunda takipçileri ile paylaşacağını duyurmuştur. Ancak kendisinin 22-23 yaşlarında olduğunu tahmin ediyoruz. Şu anda da sevgilisi, en azından sosyal medya platformları üzerinden paylaştığı kadarıyla yok. Nereli olduğu hakkında da en ufak bir bilgi yoktur.

Sosyal Medya Hesapları

Beyfendiler isimli YouTube kanalında Rıfat Can Sever ve Altuğ Yıldırım ile beraber çeşitli videolar çeken Adem Ön’ün (obeyfendimen) ve ekibinin bu platform üzerinde 40 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Instagram hesabında 220 binden fazla takipçisi bulunan Adem Ön’ün (obeyfendimen) asıl çıkış yaptığı Tiktok üzerinde 1.1 milyondan fazla takipçisi ve 50 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır.

Adem Ön ile İlgili Aramalar

Google’da Adem Ön (obeyfendimen) ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; obeyfendimen adem kimdir, obeyfendimen adem ön nereli, obeyfendimen kaç yaşında, obeyfendimen tiktok kimdir, obeyfendimen instagram, obeyfendimen aslen nereli, obeyfendimen sevgilisi var mı, obeyfendimen burcu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle