Biyografi

Kübra Açıl Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kim? Boyu? Doğum Tarihi? Instagram Hesabı?

Kübra Açıl kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi, Instagram hesabı nedir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve televizyon ünlülerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Kübra Açıl’dan söz edeceğiz.

Kübra Açıl Kimdir?

11 Şubat 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. Öz kardeşi Şeyma Subaşı ile beraber aynı voleybol takımında oynayan Kübra Açıl, Şeyma Subaşı’nın da pasörlüğünü yapmıştır. Daha sonra voleybolu bırakan Kübra Açıl, televizyonculuk sektörüne adım attı. Acun Ilıcalı’nın sunduğu Yetenek Sizsiniz Yarışması’nda ve daha sonra da Survivor Yarışması’nda görev yapmıştır.

Futbolcu Murat Açıl ile dünya evine giren Kübra Açıl’ın bu evliliklerinden 17 Temmuz 2013 tarihinde Duru adında bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Aslen Samsunlu olan Kübra Açıl, Instagram üzerinde de paylaşımlarda bulunmaktadır. Sosyal medya hesapalrı üzerinden spor, pilates gibi fotoğraflar ve videolar çekmektedir. Hamile iken 95 kiloya kadar çeken Kübra Açıl, daha sonra zayıflamıştır. Nasıl zayıfladığını ise sosyal medya paylaşımlarından takipçileri ile paylaşmıştır.

Kaç Yaşında? Doğum Tarihi Ne?

Kübra Açıl hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Şeyma Subaşı’nın kardeşi Kübra Açıl, yukarıda da belirttiğimiz gibi 11 Şubat 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 32 yaşındadır.

Kübra Açıl ile İlgili Aramalar

Google’da Kübra Açıl ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Kübra Açıl, hamile Kübra Açıl nasıl ZAYIFLADI Kübra Açıl kızı kaç yaşında Kübra açıl ekşi Kübra Açıl kilolu hali Kübra Açıl Survivor Kübra Açıl Yetenek Sizsiniz Kübra Açıl Ekrem İmamoğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds