Tiktok Fenomeni Cansu Durmuşoğlu (zfcansu) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Var mı?

Cansu Durmuşoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tiktok fenomenleri arasında yer ve yüzbinlerce kişi tarafından takip edilen Cansu Durmuşoğlu’ndan yani zf.cansu’dan söz edeceğiz.

Cansu Durmuşoğlu Kimdir? 

  • Sosyal medya fenomeni 
  • Antrenör 

Özellikle Tiktok üzerinde çektiği videolarla bilinen ve burada 600 binden fazla takipçisi bulunan Cansu Durmuşoğlu, sosyal medyanın en çok tanınan simalarından biri. Aynı zamanda antrenör olan Cansu Durmuşoğlu hakkında merak edilen ve bilinmesi gereken bazı özelliklerini sizler için şöyle sıraladık. 

İlginizi Çekebilir:  TRT Spor Spikeri Senad Ok Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Kaç Yaşında? 

Mavi saçları ile dikkat çeken ve Tiktok’un en meşhur yüzlerinden biri olan Cansu Durmuşoğlu, 28 yaşındadır. 

Nereli? 

Tiktok fenomenlerinin kendilerini tanıtmış oldukları kısa videoların birinde nereli olduğu kısmına Türkiye yazarak bu kısmı boş bırakmıştır. Yani kendisinin nereli olduğunu şu anda bilemiyoruz. 

Hangi Takımlı?

Plajda üzerine örttüğü şaldan da anlaşılacağı üzere kendisi Beşiktaş taraftarı. 

İlginizi Çekebilir:  Hamza Andreas Tzortzis Kimdir?

Boyu? 

Hayran kitlesi tarafından en çok merak edilen sorular arasında Cansu Durmuşoğlu’nun boyunun ne kadar olduğu sorusu önemli bir yer tutuyor: 1.63cm. 

Burcu? 

Çok aratılanlar arasında olmasa da bazı takipçileri tarafından merak edilen konu başlıkları arasında hangi burçtan olduğu sorusu da yer alıyor: Oğlak. 

Ev Sevdiği Yemek ve İçecekler 

Tiktok’ta çektiği videolarda hayranları tarafından merak edilen soruların cevaplarını paylaşan Cansu Durmuşoğlu’nun en sevdiği yemekler arasında yaprak sarma ve karnıyarık yer alırken en sevdiği ve vazgeçemediği içecek ise Türk kahvesi. Kahveyi ise sade seviyor. 

İlginizi Çekebilir:  KRT TV Muhabiri Melike Görür Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Sevgilisi Var mı? 

Çektiği videolardan ve attığı fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere kendisinin bir sevgilisi yok. Aynı zamanda Paşa isimli bir de kedisi var.

Sizler için Cansu Durmuşoğlu hakkında merak edilen belli başlı soruları ve bu soruların cevaplarını paylaştık. Eksik ya da yanlış olduğunu düşündüğünüz veya eklemek istediğiniz bir yer olursa bizlere bunu aşağıdaki yorum kısmından ya da iletişim bölümünden iletebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara